Horné Orešany 19.-21.6.2009

    Dlouho očekávaný pátek 19.6.2009 nastal a s ním i zájezd kapely za přáteli a kamarády na Slovensku. Odjezd stanoven na 12:30 SEČ a plus ,minus několik minut dodržen. Zkušení autovodiči Jára a Pepa vedli své čtyřkolové šípy  pomocí GPS navigátorů a někdy i intuice neomylně k cíli. Kapela i s aparaturou se vešla pohodlně do dvou Oktávií .

    První a poslední mezizastávka byla v Hodoníně,kde Pepu(kapelníka) zastihla radostná zpráva o narození první vnučky-Terezky. Čerstvé mamince,tátovi i dědovi jsme hned blahopřáli a malé přáli vše nej,nej.Oběd v hospůdce s malým vestavěným pivovárkem a ochutnávkou "višňového piva" byl zpestřením cesty. Po nakoupení kuřiva -většinou doutníků- jsme pokračovali v cestě.

    Příjezd do Orešan a nalezení hospůdky nebyl již žádný problém. Po uvítání s přáteli se začal program: jíst, pít,hrát a povídat si. S malými přestávkami na spaní a výletem části kapely s průvodci na zámek Červený Kameň ,byl tento program udržován po  dvaapůl dne. Na tomto místě musíme poděkovat hostitelům za neutuchající péči o naše žaludky-jak co se týče výborného jídla, tak i vybraného pití a obsluhy. Jediné starosti nadělalo počasí,které po výbuchu sopky na Aljašce zlobilo deštěm a zimou.Ale ani nepřejícné počasí nikomu nezkazilo náladu jak je vidět na fotkách.

    V neděli v den návratu, opět po vydatné snídani, se kapela rozdělila na dva týmy. Po desáté hodině odjížděl stříbrný šíp s Jardou a Pepou , který nonstop dojel v pořádku do Pardubic. Bílá Oktavie se zbytkem kapely odjela pravděpodobně o několik hodin později.

    Co říci závěrem- vše se vydařilo(alespoň z pohledu kapely) a bude-li zájem (myslím, že jsem zaslechl ,že je) a dá-li všem zdraví sejdeme se v Orešanech i v roce 2010. Ještě jednou díky všem ,kteří se zasloužili o krásné prožití víkendu.