Dolní Sokolovec-DSCC - DolnoSokoloveckáCloboukCountry

    Pod tímto dlouhým názvem se skrýval country večer dne 13.6.2009 v hospůdce ve výše zmíněné obci.Večer byl pouze pro zvané,ale i tak byl lokál plný.

    Kapela dorazila na místo o dvě hodiny dříve než byl plánovaný začátek večera, sestavila aparaturu (oproti loňskému roku značně vylepšenou) a již se scházeli první hosté. Jak se ukázalo,hosté si přinesli výbornou náladu a chuť se pobavit.Po počátečním seznamování a fotografování se tancovalo a zpívalo až do časných ranních hodin.Ani nebudu prozrazovat kolik ,že to bylo hodin a kdy šli členové kapely spát.Kapele se hrálo díky hostům bezvadně a jenom doufáme,že občasné kapelní "výpadky" budou omluveny.Bude-li nějaké "příští" bude se kapela Jako vždycky těšit a doufáme,že i hosté byli spokojeni a přijdou se opět pobavit.Letos poprvé  přijely do Sokolovců se pobavit i dvě stálé příznivkyně kapely Hanka a Leuš-i jim dík za bezva náladu.

    Celý večer i v ranních hodinách se o všechny vzorně starala obsluha hospůdky a zvláštní dík kapely patří hospodskému Pepíkovi.V dopoledních hodinách nastal čas odjezdu posledních členů kapely,kteří v Sokolovcích přespali.

    Z hlediska kapely  je večer DSCC hodnocen jako vydařený.Odezvy od hostů ještě nemáme a tak čekáme na Vaše připomínky,co zlepšit.